Inici

Noticies

Club

Equips

Area Social

Area Comunicació

Multimedia

Noticies
Dissabte Juliol 24, 2021

pedret 2.jpg

Neo Peques i el Molins renoven la seva aliança i l'empresa de productes infantils naturals seguirà sent un dels dos patrocinadors principals del club.

Després de tancar oficialment el patrocini de Formatic Barcelona per a les dues temporades vinents, l'Àrea de Patrocini també ha signat l'acord de renovació amb Neo Peques per dos anys més. D'aquesta manera, l'entitat s'assegura dos partners específics que portaran la publicitat al frontal de la samarreta i amb els que es pot treballar per arribar a més acords futurs.

La relació entre Neo Peques i el Molins de Rei CF s'ha anat enfortint durant els últims anys i les dues parts estem molt contentes de seguir col·laborant. L'acord es va signar en les noves oficines de l'empresa ubicades a Sant Boi de Llobregat i engloba tots els equips del club des de categoria Escola fins a Infantil.

A finals de la passada temporada, Neo Peques ja va comptar amb la nostra entitat per gravar uns vídeos i captar unes imatges emmarcades a les seves campanyes de màrqueting i comunicació. Per a la temporada vinent hi haurà més iniciatives d'aquest tipus.

Aprofitem aquestes línies per agraïr als nostres amics de Neo peques la seva aposta per la nostra entitat i per seguir promocionant l'esport i l'educació en valors. Per nosaltres es un orgull tenir un patrocinador com vosaltres.

Un cop s'han tancat els dos patrocinadors principals, l'Àrea de Patrocini seguirà al setembre amb nous acords amb altres espònsors de l'entitat i intentat ampliar aquesta cartera. Qualsevol empresa o entitat que vulgui col·laborar pot enviar un email a Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la..

 

23 Jul 2021 05:59 - Comunicació
El primer equip masculí pren forma

Un mes després de la primera presa de contacte amb el nou entrenador, Eloy Martínez, i d'una sèrie [ ... ]

NoticiesLlegir mes...
20 Jul 2021 10:21 - Comunicació
Neo Peques manté la confiança

Neo Peques i el Molins renoven la seva aliança i l'empresa de productes infantils naturals seguirà [ ... ]

NoticiesLlegir mes...
15 Jul 2021 17:53 - Comunicació
Pioneres, un record a una generació

Van començar a jugar per l'empenta del Dream Team de Johan Cruyff i, sense ser massa conscients, es [ ... ]

NoticiesLlegir mes...
13 Jul 2021 06:41 - Comunicació
Formatic Barcelona, dos anys més

 

El Molins de Rei CF ha arribat a un acord de renovació del principal patrocinador [ ... ]

NoticiesLlegir mes...
06 Jul 2021 05:31 - Comunicació
Gerard, Arnau i Carlos: coneix als coordinadors

El Molins de Rei CF enceta la temporada 2021-22 amb novetats importants a totes les seves àrees. Des [ ... ]

NoticiesLlegir mes...
02 Jul 2021 08:14 - Comunicació
Nous temps, nova pell: benvingut, Adidas

 

 

Adidas, una de les marques de roba esportiva amb més presència mundial, vestirà al [ ... ]

NoticiesLlegir mes...

Login

caeuenfrdeites